Views 1791
Komentāri 0
Pienācis laiks ceturtajam top 10, šoreiz šī izlase ir veidota no manām 2018. gada fotogrāfijām. Kā vienmēr, esmu atlasījis pēc savas gaumes 10 labākos attēlus, kas man pašam viss vairāk ir iepatikušies! Katram tomēr ir sava gaume un par to es ... Read more »
Views 2152
Komentāri 0
Pavisam nesen - 30.04.2018. - devos uz Piejūras brīvdabas muzeju, kurš tobrīd bija gandrīz tukšs un nedaudz pafotografēju. Žēl gan, ka to dien bija diezgan saulains, bet kopumā rezultāti nemaz nav tik slikti. :) Nu cerams ka Jums patīk ... Read more »
Views 1633
Komentāri 0

Pienācis laiks nākamajai manai foto izlasei no pagājušā gada! Šogad gan ir vairāk portretu un kā vienmēr, šis tops tiek veidots tikai un vienīgi pēc manas gaumes. Iespējams, ka Jums vairāk ... Read more »

Views 1674
Komentāri 0
Ar katru gadu šī top bilžu atlase kļūs aizvien sarežģītāka! Šogad gandrīz sāku veidot top 20, jo uzkrātas tik daudz labas fotogrāfijas, ka daudzas gribās ielikt šajā topā.
... Read more »
Views 1725
Komentāri 0
Protams katram ir sava gaume un savs viedoklis par to, kuras tad ir labas un kuras ne tik labas fotogrāfijas. Šis top 10 ir sastādīts pēc manas gaumes un šīs bildes bija ļoti grūti izvēlēties, jo gada gaitā ir tapušas ļoti skaistas ... Read more »
Views 1683
Komentāri 0

Līdz šim biju fotografējis gandrīz visu: kukaiņus (makro), puķītes, dabu, saulrietus, cilvēkus (pēdējā laikā šī ir mana lielākā aizraušanās), auto, mēnesi, dzīvniekus, pasākumus, kāzas, ... Read more »

Views 1833
Komentāri 0
Kārtējo fotosesiju aizvadīju 13. jūnijā ​uz Ventspils mola gaidot saulrietu kopā ar modeli, dziedātāju un Miss Bikini Latvia 2015 finālisti Lauru Lauzi, bildes varat apskatīt manā ... Read more »
Views 2063
Komentāri 0
Šodien saņēmos un izveidoju draugiem.lv lapu, tā vairāk paredzēta tiem cilvēkiem kas nav reģistrējušies facebook.com un dod priekšroku draudzēties latviešu izveidotā portālā! Protams atšķirība ... Read more »
Views 1775
Komentāri 0

Šī ir pati pirmā fotosesija kuru aizvadīju ar nesen iegādāto spoguļkameru! Biju maigi sakot priecīgs par to cik kvalitatīvas bildes padevušās un protams nolēmu arī padalīties ar dažām šeit.  ... Read more »

Views 1303
Komentāri 0
Šodien esmu savā pastkastītē sagaidījis nesen pasūtīto Lexar Profesional 600x 32 GB SD karti. Pasūtīju to pirms aptuveni 5 dienām no ebay un jau ir klāt! ... Read more »
Views 1451
Komentāri 0
Esmu fotogrāfs Endijs Gūtmanis un Tu esi ienācis manā nesen izveidotajā mājaslapā, kura vēl joprojām ir izstrādes procesā!  Lapa tiks papildināta un uzlabota regulāri ... Read more »